Odszedł instr. pilot Andrzej Wolniak

Ze smutkiem informujemy że w dniu dzisiejszym po długiej i ciężkiej chorobie odszedł instruktor pilot Andrzej Wolniak. Wieloletni członek Aeroklubu Jeleniogórskiego. Andrzej był modelarzem, pilotem szybowcowym i samolotowym. Wyszkolił wielu adeptów sportów lotniczych. Łączymy się w bólu z rodziną zmarłego.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się dn. 16.05.2015 o godzinie 09:00 na starym Cmentarzu Komunalnym w Jeleniej Górze

O uroczystościach pogrzebowych poinformujemy.