Zmarł Zdzisław Kaczmarek

Ze smutkiem informuję, że zmarł nasz kolega pilot szybowcowy Zdzisław Kaczmarek.

Swoją przygodę z lataniem rozpoczął jesienią 2001 roku uczestnicząc w teoretycznym kursie szybowcowym,

a następnie latem 2002 roku na lotnisku w Legnicy, szkoląc się na Puchaczu w grupie instruktorki Agnieszki Szpieć uyskał III klasę pilota szybowcowego.

Dalsze tajniki latania poznawał na lotnisku w Jeleniej Górze, latając szybowcami  i pracując na naszym naziemnym sprzęcie pozostanie w naszej pamięci jako wspaniały, życzliwy przyjaciel, zawsze służący pomocą i chętnie dzielący się z nami swoją ogromną wiedzą techniczną.

Pogrzeb naszego Kolegi Zdzisława, jutro /piątek/ o godz. 14.00 w Jaworze. Msza żałobna o godz. 12.30.