WARUNKOWE ZAPISY NA PÓŁKOLONIE

ZAPISY
1. Zapisy na półkolonie odbywają się ELEKTRONICZNIE, rozpoczną się 13 czerwca 2017r. i potrwają do wyczerpania miejsc. Początek zapisów o godz. 15.00. Maile wysłane przed tą godziną nie będą brane pod uwagę! O przyjęciu decyduje kolejność otrzymanych wiadomości. Liczba miejsc na turnusie to 30 osób. Jako zgłoszenie traktowane jest przesłanie na adres mailowy: polkolonieaeroklub@wp.pl w postaci załącznika uzupełnionej w czytelny sposób karty kwalifikacyjnej oraz informacji o transporcie, które można pobrać tutaj: druki.doc

W TYTULE MAILA PROSZĘ WPISAĆ „IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA ORAZ NR TURNUSU”, w przypadku dzieci niepełnosprawnych PROSZĘ DODATKOWO ZAŁĄCZYĆ ORZECZENIE. W jednym mailu można dokonać zgłoszenia jednego dziecka. Dziecko można wpisać tylko na jeden turnus.

2. Informacja czy dziecko zostało przyjęte na półkolonie zostanie przekazana mailem lub telefonicznie na e-mail/numer kontaktowy rodzica podany w karcie kwalifikacyjnej do końca czerwca 2017r. BĘDZIEMY KONTAKTOWAĆ SIĘ TYLKO Z RODZICAMI, KTÓRYCH DZIECI ZOSTAŁY ZAKWALIFIKOWANE.

3.
ZGŁOSZENIE TRAKTUJE SIĘ JAKO KOMPLETNE, GDY po otrzymaniu informacji potwierdzającej przyjęcie dziecka na półkolonie, rodzice złożą w siedzibie Aeroklubu Jeleniogórskiego oryginały wymaganych dokumentów, tj. kartę kwalifikacyjną, podpisany regulamin, informację o transporcie, a w przypadku dzieci niepełnosprawnych dodatkowo orzeczenie PPP ze wskazówkami do pracy z dzieckiem oraz opinię wychowawcy potwierdzającą, że dziecko może funkcjonować w grupie 30-osobowej.
Dokumenty MUSZĄ ZOSTAĆ czytelnie wypełnione, podpisane przez obojga rodziców i DOSTARCZONE DO DNIA 14 LIPCA 2017R. do sekretariatu Aeroklubu przy ulicy Łomnickiej – Lotnisko 1.

4. Jeśli komplet dokumentów nie będzie dostarczony do w/w terminu, dziecko zostanie skreślone z listy, a na jego miejsce zapisana zostanie kolejna osoba z listy otrzymanych wiadomości.

warunkowezapisy.pdf